Czech air time


Největší česká parkourová akce Czech Air Time již v červnu v Praze!

Střed parkourového světa bude 18. - 19. června 2016 v lokalitě Vodpočívárna na Praze 4. Čtrnáct nejznámějších freerunnerů a parkouristů se sem sjede, aby společně během dvou dní uskutečnili společně s návštěvníky nezapomenutelný jam, který bude na celosvětové úrovni.

V červnu se můžete těšit na účastníky z celé Evropy, ale mimo například i ruské runnery není výjimkou ani jeden z nejlepších parkouristů z Mexika Wid Eriksen. Dále třeba z Anglie Kate McDonnell, což je účastnice japonského Ninja Faktoru, ale především současná světová parkourová jednička mezi dámami. Přijede i Alex Schauer - rakouský účastník Red Bull Art of Motion (což je největší parkourová akce světa), mezi komunitou známý svým ladným stylem. Jedním z největších taháků je pak určitě Rus Erik Mukhametshin - s výškou 4,8 metru držitel světového rekordu

v backflippu o zeď a navíc i největšího skoku z budovy na budovu!

Nabitý dvoudenní program je zaplněn nejen intenzivními tréninky s těmi nejlepšími v oboru, ale i soutěžemi, navíc je připravena i živá hudba, breakdance workshopy, další doprovodný program a samozřejmě i afterparty, kterou poctí návštěvou Revolta a několik známých DJs jako Australan, Poeta, Scarface, Máchal. Hlavní hvězdou večerního programu je jeden z aktuálně nejvýznamějších umělců české scény, raper Marpo a jeho Troublegang.

Nultým ročníkem tak zřejmě začne pravidelná tradice, která upne pozornost freestylového světa ku Praze. Ambicí je ji v budoucnu obohatit i o další sporty a vrátit tak do Česka ty nejprestižnějí osobnosti extrémních sportů.

Praha, přestože se honosí statusem evropského města sportu, spíše zeje prázdnotou, než aby kypěla sportovními aktivitami. Czech Air Time chce společně s těmi nejlepšími v oboru udělat alespoň důstojnou akci celesvětového formátu ve freerunneru a parkouru.

Akce je pod záštitou neziskové organizace Ulice Dětem ve spolupráci s Pehym a Art Moving. Cílem projektu je mimo jiné motivovat ke zdravému životnímu stylu, pohybovým aktivitám, prevenci násilí, rasismu, drog a nezodpovědného života. I v rámci tohoto uvolňujeme stopadesát volných vstupů pro dětské domovy z celé Čr.

Vstupenky na oba dny seženete za 1600,- Kč v předprodejní síti Ticket Stream, na www.czech-air- time.cz, www.ulicedetem.cz a na https://www.facebook.com/events/976306645750245/ - jejich součástí je samozřejmě dvoudenní akce ve společnosti těch nejlepších.


KALENDÁŘ AKCÍ

<< Únor 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

KONTAKTY

VODPOČÍVÁRNA
147 00, Praha 4 - Hodkovičky,
Hlavní Město Praha,
Czech Republic

Ukázat na mapě  

NOVINKY

Momentálně pro Vás nemáme, žádné novinky.