Průběh realizace


S radostí Vám tímto sdělujeme, že náš projekt ZDRAVÁ VODPOČÍVÁRNA je již v plném proudu příprav, úspěšně jsme se posunuli dále. V tuto chvíli máme pro Vás již v našem areálu zakomponované venkovní cvičební prvky, dále dokončujeme realizaci dětského pískoviště s houpačkou a naši nejmladší se mohou těšit na zábavné houpací koníky. V neposlední řadě úspěšně pracujeme na finálních přípravách a úpravách našeho rychlého občerstvení, které již brzy obleče styl dřevostavby včetně venkovního posezení, kde se budete moci občerstvit v příjemném prostředí zátoky a nabrat nové síly.

Když nám počasí dovolí slunění v této lokalitě u řeky s osvěžujícím nápojem a plným žaludkem je příjemný relax. Pro všechny věkové kategorie je zde dostatek prostoru a taktéž vyžití dle možností. Budeme Vás nadále informovat o průběhu realizace viz. mongolské jurty, beach volejbalové hřiště, zoo koutek, atd..

Do několika málo týdnů Vás budeme informovat o zkušebním provozu našeho areálu, kde si již budete moci půjčit elektrokoběžky, elektrická kola, skákací boty, atd..
Vstup do areálu zdarma jest samozřejmostí

TEAM VODPOČÍVÁRNA

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@vodpocivarna.cz


KALENDÁŘ AKCÍ

<< Únor 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

KONTAKTY

VODPOČÍVÁRNA
147 00, Praha 4 - Hodkovičky,
Hlavní Město Praha,
Czech Republic

Ukázat na mapě  

NOVINKY

Momentálně pro Vás nemáme, žádné novinky.